HP Officejet Pro 6830 Fotokopi + Faks + Tarayıcı + Yazıcı E3E02A

HP Officejet Pro 6830 Fotokopi + Faks + Tarayıcı + Yazıcı E3E02A

hp servisi adana
hp servisi adana
Genel Bakış

İşinizle ilgili renkli belgeleri lazer yazıcılara göre %50’ye kadar daha düşük sayfa başı maliyetle yazdırın.Bu e-all-in-one, akıllı özellikleri ve işte, evde veya hareket halindeyken işinizi devam ettirmenizi sağlayan mobil yazdırma özelliği ile verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Lazere kıyasla daha düşük fiyata profesyonel renkler elde edin.

İşlerinizin dikkat çekmesini sağlayan yüksek kaliteli ve renkli lazer yazıcılara kıyasla %50’ye varan oranda daha düşük sayfa başı maliyette renkli baskılar ile profesyonel bir etki yaratın.

Dilediğiniz gibi yazdırın.

Ofiste veya hareket halindeyken akıllı telefon, tablet ve Internet bağlantılı dizüstü bilgisayar ve bilgisayar gibi tüm aygıtlarınızdan kolayca yazdırın.Kablosuz ve kablolu ağ bağlantısı ve HP ePrint özelliği sayesinde kolayca ve doğrudan yazdırabilirsiniz.

Daha bilinçli ve sorunsuz çalışın.

Hız kaybetmeden daha fazla iş gerçekleştirin. Daha bilinçli ve zahmetsiz bir şekilde çalışmanızı sağlayacağına güvenebileceğiniz e-all-in-one ile işinizi büyütün.

Kaynaklarınızı performanstan ödün vermeden koruyun.

Bu ENERGY STAR® onaylı e-all-in-one ile performanstan ödün vermeden enerji tasarrufu elde edin.

Önemli Özellikler

Tarama boyutu (OBB), maksimum

Aynı anda bien fazla sayfanın kopyalanmasını ve taranmasını sağlar.

Kablosuz

Evet, dahili WiFi 802.11b/g/n

Ethernet

Bu cihazı çalışma grubunuzla paylaşmak için ofisinizdeki Ethernet ağınıza ekleyiniz.

Energy Star

Güç tasarrufu sağlayın ve aynı zamanda muhteşem performans yakalayın.

Kutu içindekiler
Kutuda neler var?
 • HP Officejet Pro 6830 e-All-in-One Yazıcı
 • Güç kablosu
 • HP 934 Kurulum Amaçlı Siyah Mürekkep Kartuşu (~300 sayfa)
 • HP 935 Kurulum Amaçlı CMY Mürekkep Kartuşu (~380 sayfa)
 • Kullanım Kılavuzu
 • Kurulum posteri
 • Telefon kablosu
Kablo dahildir
 • Evet, 1 USB (Şili ve APJ)
 • 1 Ethernet kablosu (APJ)
 • 1 telefon kablosu
 • Diğer bölgeler için lütfen USB kablosu satın alın

Hp servis adana


Hp marka ve model Laptop, Notebook, Dizüstü bilgisayar Yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız için lütfen bize mesaj atınız Adaptör Şarj Aleti, Batarya ve Piller, Lcd ve Led Ekranlar, Klavye ve Tuş takımları, Menteşe, Kasa, Kablo, yazıcı sarf malzemeleri, plotter ve diğer tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0322 363 64 00 – 0532 494 50 56


Ürün Seçimi Hakkında

Yukarıda belirtilen ürün/ürünler / parça kodları bilgisayarınız,yazıcınız yada kullandığınız plotter kodu ile aynı ise bu ürün cihazınız ile uyumludur. Eğer hangi ürünü alacağınızdan emin değilseniz ya da bu ürünün bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Seçimi Hakkında

Hp Marka cihazlarında kullandığımız Ürünlerimiz gerekli kalite belgelerine sahiptir. Kutu içerisinde kaşeli imzalı garanti belgesi ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ürünlerimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye sunulur. Yıllarca sorunsuz şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
Sattığımız ürünlerin etiketlerinde marka logo ve amblemleri bulunmaktadır ve A Kalite üründür.

Garanti ve iade işlemleri

Satmış olduğumuz tüm ürünler 2 yıl süre ile garantilidir. Garanti süresi içinde bozulan ürünlerin tamiri mümkün ise arızalı parça değişip müşteriye garanti şartlarında teslim edilir,eğer ürün garanti dışı işlem görmüş ise tamiri yapılmaz. müşteri onayı alındıktan sonra ücrete tabi olarak tamir veya yedek parça değişimine gidilir. Üretici kaynaklı arızalarda ürün yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilir. Belirtilen süre içinde ürünü iade etmek isterseniz ürüne zarar vermeden, kullanmadan orijinal ambalajında eksiksiz olarak size geldiği gibi iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz. 

Misyon ve vizyonumuz

HP SERVİS ADANA OLARAK HEDEFİMİZ HİZMET VE ALIŞVERİŞTE %100 MEMNUN MÜŞTERİ

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZDE ÖZEL FİYATLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Garanti Bilgisi

Garanti süresinde bulunan ürünler Bozuk ya da arıza durumunda satın almış olduğunuz hp ürünlerine müdahale etmeden merkezimize gelerek garanti koşullarında servise verebilir veya ürünün durumuna göre yenisini temin edebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Hp Marka Tüm ürün çeşitlerimiz 2 Yıl Garanti lidir. Satın aldığını üründen memnun kalmaz isterseniz iade edebilir ya da başka bir model ile değişim yapabilirsiniz..

tags; hp servis adana,hp servisi adana,adana hp servis,adana hp servisi,hp adana,adana hp,hp notebook servisi,hp yazıcı servisi,hp servisi,hp servis telefonu,hp servis iletişim,hp servis adresi,hp servis nerede,hp şarj aleti,hp şarj cihazı,hp anakart,hp led panel,hp bilgisayar servisi,hp laptop,hp batarya,hp notebook klavye,hp ekran kartı tamiri,hp chip tamiri,hp servis,hp tablet servisi,hp projeksiyon servisi,hp plotter servisi,hp toner,hp yazıcı toneri,hp sarf malzemesi

Yazar: admin

25 Yıldır Hp Marka Ürünlerin bakım onarım ve tamiri üstünde Teknik olarak çalışmıştır. Konusunda bir çok sertifika ve başarı belgeleri almış uzman bir teknik servis sorumlusudur

“HP Officejet Pro 6830 Fotokopi + Faks + Tarayıcı + Yazıcı E3E02A” için 5 yorum

Bir Cevap Yazın