HP Compaq Presario CQ60-112EM Adaptör
hp sarj aleti
hp servis adana
Ürün Özellikleri
Volt      : 18.5V / 19V
Amper  :  1.58A  / 3.5A   /   4.74A
Watt     : 30W     60W       90W
Uç Çapı
Tip 1 : 4.8mm*1.7mm
Tip 2 :  4.8mm*1.7mm ( Bullet uç )
Tip 3 : 7.4mm*5.0mm ( Pin Uç )