Hp M201n Network Lazer Yazıcı – Cf455a

Hp M201n Network Lazer Yazıcı – Cf455a

hp servisi adana
  hp servisi adana
Ürüne Genel Bakış

Birçok yerleşik ve isteğe bağlı güvenlik özelliği ile güvenliği artırın, yüksek baskı hızları ile üretkenliği artırın ve mobil baskı seçenekleri ile akıllı telefonlardan, tabletlerden veya dizüstü bilgisayarlardan yazdırın.

Hızlı çalışmayı sağlayan sezgisel özellikler.

Başarıya hazır. Yerleşik Ethernet ağ özelliği bu yazıcıyı paylaşmanıza, güvenlik özellikleri verilerinizi korumanıza ve basit, merkezi yönetim araçları iş akışını en iyi duruma getirmenize yardımcı olur.

Koruma altında ve bağlı olarak yazdırın.

Baskı işlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın. Kullanımı kolay LCD kontrol paneli ve ürüne dahil olan tam kapasiteli kartuş ile birlikte yüksek baskı hızları, daha fazla iş yapmanıza yardımcı olur.

Mobil baskının keyfini çıkarın.

Ofis dışındayken bile baskı işi taleplerini karşılayın. Mobil yazdırma seçenekleri, zamandan tasarruf etmenize ve işlerin gerektirdiği hızda yazdırmanıza yardımcı olur.

Çevreye etkinizi azaltın.

Bu ENERGY STAR® onaylı ve Blue Angel uyumlu yazıcı ile performanstan ödün vermeden enerji tasarrufu elde edin.

Önemli Özellikler

Siyah: 8 saniye kadar kısa bir sürede

Ethernet

Bu cihazı çalışma grubunuzla paylaşmak için ofisinizdeki Ethernet ağınıza ekleyiniz.

Kablosuz Yok
Kutu içindekiler
Kutuda neler var?
  • HP LaserJet M201n Yazıcı
  • HP Siyah LaserJet Toner Kartuşu (yaklaşık 1.500 sayfa)
  • Kurulum kılavuzu, destek el ilanı, garanti kılavuzu
  • Yazılımı ve elektronik belgeleri içeren CD
  • Güç kablosu

Hp servis adana


Hp marka ve model Laptop, Notebook, Dizüstü bilgisayar Yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız için lütfen bize mesaj atınız Adaptör Şarj Aleti, Batarya ve Piller, Lcd ve Led Ekranlar, Klavye ve Tuş takımları, Menteşe, Kasa, Kablo, yazıcı sarf malzemeleri, plotter ve diğer tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0322 363 64 00 – 0532 494 50 56


Ürün Seçimi Hakkında

Yukarıda belirtilen ürün/ürünler / parça kodları bilgisayarınız,yazıcınız yada kullandığınız plotter kodu ile aynı ise bu ürün cihazınız ile uyumludur. Eğer hangi ürünü alacağınızdan emin değilseniz ya da bu ürünün bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Seçimi Hakkında

Hp Marka cihazlarında kullandığımız Ürünlerimiz gerekli kalite belgelerine sahiptir. Kutu içerisinde kaşeli imzalı garanti belgesi ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ürünlerimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye sunulur. Yıllarca sorunsuz şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
Sattığımız ürünlerin etiketlerinde marka logo ve amblemleri bulunmaktadır ve A Kalite üründür.

Garanti ve iade işlemleri

Satmış olduğumuz tüm ürünler 2 yıl süre ile garantilidir. Garanti süresi içinde bozulan ürünlerin tamiri mümkün ise arızalı parça değişip müşteriye garanti şartlarında teslim edilir,eğer ürün garanti dışı işlem görmüş ise tamiri yapılmaz. müşteri onayı alındıktan sonra ücrete tabi olarak tamir veya yedek parça değişimine gidilir. Üretici kaynaklı arızalarda ürün yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilir. Belirtilen süre içinde ürünü iade etmek isterseniz ürüne zarar vermeden, kullanmadan orijinal ambalajında eksiksiz olarak size geldiği gibi iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz. 

Misyon ve vizyonumuz

HP SERVİS ADANA OLARAK HEDEFİMİZ HİZMET VE ALIŞVERİŞTE %100 MEMNUN MÜŞTERİ

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZDE ÖZEL FİYATLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Garanti Bilgisi

Garanti süresinde bulunan ürünler Bozuk ya da arıza durumunda satın almış olduğunuz hp ürünlerine müdahale etmeden merkezimize gelerek garanti koşullarında servise verebilir veya ürünün durumuna göre yenisini temin edebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Hp Marka Tüm ürün çeşitlerimiz 2 Yıl Garanti lidir. Satın aldığını üründen memnun kalmaz isterseniz iade edebilir ya da başka bir model ile değişim yapabilirsiniz..

tags; hp servis adana,hp servisi adana,adana hp servis,adana hp servisi,hp adana,adana hp,hp notebook servisi,hp yazıcı servisi,hp servisi,hp servis telefonu,hp servis iletişim,hp servis adresi,hp servis nerede,hp şarj aleti,hp şarj cihazı,hp anakart,hp led panel,hp bilgisayar servisi,hp laptop,hp batarya,hp notebook klavye,hp ekran kartı tamiri,hp chip tamiri,hp servis,hp tablet servisi,hp projeksiyon servisi,hp plotter servisi,hp toner,hp yazıcı toneri,hp sarf malzemesi

Yazar: admin

25 Yıldır Hp Marka Ürünlerin bakım onarım ve tamiri üstünde Teknik olarak çalışmıştır. Konusunda bir çok sertifika ve başarı belgeleri almış uzman bir teknik servis sorumlusudur

Bir Cevap Yazın